Pierwszy wpis na blogu

Cześć!

W ramach pierwszego postu inauguracyjnego chciałbym pokrótce opisać czego będą dotyczyć nasze wpisy i jaką wiedzę możesz z nich wyciągnąć dla siebie i dla swojego biznesu.

Wiedza techniczna

Jak dobrze wiesz (a zakładam że wiesz, jeśli trafiłeś na naszą stronę) jesteśmy grupą web developerów i zajmujemy się tworzeniem aplikacji oraz stron internetowych które nie wymagają utrzymania, ciągłych aktualizacji bezpieczeństwa i odświeżania ich przez klienta końcowego. Jeśli jesteś na etapie podejmowania decyzji co do swojej strony albo sam działasz coś z programowaniem to na naszym blogu będziesz mógł podszkolić się w tych tematach.

Wiem, że osoby decydujące się na własną stronę często nie są poinformowane o konsekwencjach pójścia w stronę opartą na Wordpressie, Joomli czy innym darmowym serwisie oferującym zrobienie strony ‘na szybko’, dlatego myślę że to ważne, by mieć jakąś podstawową wiedzę w tym temacie.


Zarządzanie i komunikacja

Często otrzymuję pytania jak radzimy sobie z zarządzaniem i komunikacją podczas prowadzenia projektu w zespole który obecnie rozsiany jest po całej Polsce (nie mamy stacjonarnego biura, wszyscy pracują zdalnie). Wiąże się to z używaniem różnych narzędzi poprzez które m.in.: na etapie realizacji efektywnie się komunikujemy, zlecamy sobie zadania oraz zarządzamy wspólnie całym projektem i procesem. Z doświadczenia wiem że w małych i średnich firmach brakuje tego typu narzędzi, które systematyzują wiele procesów a tym samym ułatwiają pracę wszystkim w firmie, dlatego chcielibyśmy się na bieżąco dzielić tym co działa dla nas i w jaki sposób to robimy.


Analityka oraz sprzedaż

Na potrzeby projektów często integrujemy różne aplikacje internetowe dla klientów, które mają bezpośredni wpływ na ich sprzedaż, m.in: narzędzia do analizy odwiedzin strony (jakie osoby odwiedzają Twoją stronę, czym są zainteresowane), narzędzia do kontroli sprzedaży, integracje z aplikacjami do rozbudowywania list mailingowych itp. Chętnie opiszemy parę z nich żeby dać Ci pogląd co w świecie internetu jest dzisiaj możliwe.


Lifestyle i produktywność

Na pewno znajdzie się też miejsce na wpisy nie związane ze stronami internetowymi, jak np. luźne posty o produktywności i lifestyle’u :-)


Podsumowując

Myślę że każdy kto chociaż trochę interesuje się dzisiejszym postępem technologicznym i internetem znajdzie coś interesującego na naszym blogu. Za niedługo kolejny post - tym razem już merytoryczny. Zostań z nami!

Dobrze zacząć od kawy.

Umów się na spotkanie lub po prostu napisz.

Napisz na:

lub zadzwoń:

coffee